KOLĘDOWANIE Z ANTKIEM SMYKIEWICZEM

7 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku wystąpił Antek Smykiewicz ze swoim zespołem. Publiczność, która uczestniczyła w koncercie miała okazję posłuchać oryginalnych interpretacji kolęd i pastorałek w wykonaniu tego muzyka.

Przed wspólnym kolędowaniem z Antkiem na scenie pojawiły się uczennice z naszego powiatu, które zaprezentowały swoje wokalne umiejętności. Wśród nich znalazły się: Jagoda Wypych, Natalia Ochmańska, Amelia Dąbrowska, Hania Wójcik, Natalia Pabiś. Zaproszone przez wokalistę dziewczęta towarzyszyły mu na scenie podczas całego występu. Ponad godzinne kolędowanie było pierwszym przystankiem artysty świątecznego koncertowania po archidiecezji częstochowskiej. Najmłodsza publiczność, obecna na koncercie Antka, ochoczo reagowała na zaproszenie artysty do wspólnego śpiewania na scenie.

Po koncercie publiczność zgromadzona w sali widowiskowej miała możliwość wykonania wspólnej pamiątkowej fotografii z Antkiem Smykiewiczem. Artysta chętnie pozował i rozdawał autografy.

Comments

comments

Written by