Znicz 2017

"ZNICZ 2017" – ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE CMENTARZY

 

Kłobuccy policjanci, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem użytkowników dróg podczas akcji "Znicz 2017", apelują o rozwagę i ostrożność oraz przypominają, aby zwracać uwagę na znaki drogowe i polecenia funkcjonariuszy. Od wtorku 31 października, w niektórych miejscach powiatu kłobuckiego, w rejonie cmentarzy zostaną wprowadzone czasowe zmiany organizacji ruchu.

 

1) Cmentarz w Krzepicach na ul. Częstochowskiej

Od godz. 15.00 we wtorek 31 października do godz. 18.00 w czwartek 2 listopada na ulicy Ryły wprowadzony zostanie jeden kierunek jazdy – do ul. Dąbrowskiego. Wjazd w ul. Ryły od ul. Częstochowskiej. Samochody będą mogły parkować na specjalnie wyznaczonych miejscach po zachodniej stronie ulicy Ryły.

 

2) Cmentarz w Kłobucku przy DK 43

W środę 1 listopada, celem usprawnienia wjazdu i wyjazdu samochodów z parkingu przy cmentarzu, ruchem będą kierowali policjanci.

a

W zależności od potrzeb i natężenia ruchu, przy innych niż w/w cmentarzach w powiecie kłobuckim ruchem mogą kierować policjanci, dlatego też apelujemy do kierowców o rozwagę i podporządkowanie się poleceniom podawanym przez mundurowych.

Comments

comments

Written by