Wielkanoc 2018

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ „WIELKANOC 2018”

We wtorek o godzinie 14 mundurowi zakończyli trwające pięć dni ogólnopolskie działania „Wielkanoc 2018”. Do akcji każdego dnia kierowanych było ponad 30 kłobuckich policjantów, którzy przede wszystkim czuwali nad bezpieczeństwem i płynnością w ruchu drogowym. W powiecie kłobuckim święta upłynęły spokojnie, od piątku odnotowaliśmy trzy zdarzenia drogowe, w których ranne zostały dwie osoby.

Tegoroczne działania „Wielkanoc 2018” rozpoczęły się w piątek rano i trwały do godziny 14.00 we wtorek. Kłobuccy mundurowi również uczestniczyli w tej ogólnopolskiej akcji. W działaniach mających zapewnić bezpieczeństwo udział wzięli policjanci różnych wydziałów jednak szczególną rolę odgrywali mundurowi z drogówki, którzy przede wszystkim czuwali nad bezpieczeństwem i płynnością w ruchu drogowym. W powiecie kłobuckim święta upłynęły spokojnie, od piątku do wtorku odnotowaliśmy trzy zdarzenia drogowe, w których ranne zostały dwie osoby.

Najpoważniejsze zdarzenie miało miejsce w sobotę o godzinie 13.00 na ul. Długiej w Złochowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 22-letni kierowca audi, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu gdzie uderzył w drzewo. Kierowca, mieszkaniec powiatu częstochowskiego, był trzeźwy. Poza nim samochodem jechała młoda kobieta, mieszkanka gminy Panki. Na skutek zdarzenia oboje odnieśli obrażenia i zostali zabrani do częstochowskiego szpitala. Sprawą zajmują się kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

 

zdjęcie z miejsca zdarzenia (wykonał MB, źródło MPP w Kłobucku)

Comments

comments

Written by