Szukamy Talentów

VII Międzynarodowy Miting Pływacki "Szukamy Młodych Talentów" im. Romana Banducha

Dziś w Herbach odbył się VII Międzynarodowy Miting Pływacki "Szukamy Młodych Talentów" im. Romana Banducha. W Zawodach wzięło udział 590 zawodników. To największa tego typu impreza na Śląsku. Kłobuck reprezentować na nim będzie KS Delfin. Zawodnicy z KS Delfin, którzy po raz pierwszy wezmą udział w tak dużych zawodach, będą mieli porównanie, nabiorą doświadczenia… Inni będą już rywalizować z najlepszymi w Polsce! Aby doskonalić się, musimy ścigać się z najlepszymi. Medale dla zawodników ufundował prezes Stowarzyszenia Nasza Szkoła Andrzej Zalski. Na zdjęciu zawodniczki kategorii 100m stylem klasycznym (rocznik 2005), prezes Stowarzyszenia Nasza Szkoła Andrzej Zalski i wójt gminy Herby Iwoną Burek.
Na drugim miejscu Patrycja Kmieć z KS Delfin Kłobuck.

Delfin Kłobuck

Comments

comments

Written by