Zakończenie roku

W Szkole Podstawowej w Zwierzyńcu Pierwszym dnia 22.06.2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
Po zakończeniu mszy świętej uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się przed sceną na boisku szkolnym aby uczestniczyć w krótkim pokazie artystycznym przygotowanym przez p. Jolantę Marzec oraz klasę II. Występ artystyczny przygotowany przez młodych artystów zachwycił zgromadzoną publiczność. Oklaskom nie było końca!!!
Atmosfera była bardzo podniosła ponieważ wśród zaproszonych gości byli sponsorzy tegorocznych stypendiów w ramach nagród stypendialnych Stowarzyszenia „Nasza Szkoła” dla młodych – najzdolniejszych uczniów, Wójt Gminy Opatów – Pan Bogdan Sośniak, proboszcz Parafii św. Jakuba w Krzepicach – ks. Sławomir Masłowski, radny gminy Opatów – pan Stanisław Grzyb, sołtys Iwanowic Małych – pan Jan Ślusarczyk, sołtys Zwierzyńca Drugiego – pan Piotr Ślusarczyk, członkowie zarządu Stowarzyszenia ”Nasza Szkoła”. Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Karinę Jankowską, rozpoczęła się uroczystość wręczania świadectw z wyróżnieniem i dyplomów za całoroczne osiągnięcia uczniów. Dla uczniów z najwyższą średnią w szkole którzy otrzymali świadectwa z paskiem, otrzymali oni nagrody pieniężne w postaci stypendium w wysokości od 400 do 500 zł. Stypendia ufundowały osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy. Do wyróżnionych należą:

Klasa IVa
Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia Fundatorzy
1. Roksana Kubicka IVa 5,5 fundator Jan Szymczyński
2. Amelia Sielecka IVa 5,5 fundator Marcin Tasarz
3. Maksymilian Rykała IVa 5,41 fundator Marzena Zalska
4. Jagoda Wachowska IVa 5,41 fundator Dorota Adamus
5. Kacper Stróżny IVa 5,33 fundator Jerzy Janic
6. Kamila Strzelczyk IVa 5,33 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
7. Oliwia Wilk IVa 5,33 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
8. Wiktoria Paruzel IVa 5,16 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
9. Natalia Szyszka IVa 5,16 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
10. Józef Kowalik IVa 5,08 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
11. Dawid Załogowski IVa 5,08 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
12. Dawid Zalski IVa 5,00 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
13. Oskar Kaczmarek IVa 4,91 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
14. Mateusz Serwatka IVa 4,83 fundator Michał Bujak
15. Patryk Wydmuch IVa 4,83 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
16. Bartosz Korzonek IVa 4,75 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
17. Kamil Kot IVa 4,75 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
18. Stanisław Wojtasik IVa 4,75 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”

Klasa IV b
Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia Fundatorzy
1. Aleksandra Płuska IV b 5,67 fundator B&W Bachniak
2. Milena Adamczyk IV b 5,42 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
3. Wiktoria Sawicka IV b 5,33 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
4. Alicja Strzelczyk IV b 5,17 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
5. Aleksander Kozakiewicz IV b 5,08 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
6. Patrycja Bitner IV b 5 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
7. Paulina Desperak IV b 4,92 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
8. Igor Ślusarczyk IV b 4,75 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
9. Nina Drzazga IV b 4,75 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”

Klasa V
Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia Fundatorzy
1. Kinga Desperak V 5,81 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
2. Marta Hyra V 5,54 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
3. Bartłomiej Ferdyn V 5,09 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
4. Nikola Borowik V 4,9 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
5. Szymon Gabrysiak V 4,81 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”

Klasa VI
Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia Fundatorzy
1. Nikola Pasak VI 5,54 fundator Anna Werk
2. Przemysław Werk VI 5,45 fundator Mariusz Werk
3. Natalia Wiecha VI 5,45 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
4. Natalia Brzęczek VI 5,36 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
5. Maja Klich VI 5,27 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
6. Karol Serwatka VI 5,27 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
7. Bartłomiej Chyra VI 5,18 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
8. Przemysław Kiepura VI 4,9 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
9. Patrycja Bebłot VI 4,81 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”

Klasa VII
Lp. Imię i nazwisko Klasa Średnia Fundatorzy
1. Paulina Paprotna VII 5,85 fundator Andrzej Zalski
2. Szymon Strzelczyk VII 5,70 fundator Andrzej Zalski
3. Paweł Telenga VII 5,00 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
4. Julia Rudnik VII 4,92 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
5. Maja Hyra VII 4,78 fundator Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”

Dodatkowo uczeń o największych osiągnięciach konkursowych w tym roku szkolnym 2017/2018 otrzymał NAGRODĘ WÓJTA GMINY OPATÓW – pana Bogdana Sośniaka. A został nim Szymon Strzelczyk – uczeń klasy VII.
Paulina Paprotna – uczennica klasy VII otrzymała nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu Pierwszym za najwyższą średnią w szkole. Natomiast Julia Rudnik, Klaudia Ceglarz – uczennice klasy VII otrzymały nagrodę Prezesa Stowarzyszenia „Nasza Szkoła” za II miejsce w Drużynowym Ćwierćfinale Wojewódzkim Dziewcząt w Tenisie Stołowym. 
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym roku szkolnym!

Comments

comments

Written by