PREFERENCJE POLITYCZNE

Zmieniające się preferencje polityczne!!!

Prezentujemy państwu dyskusję pomiędzy Redaktorem Zbigniewem Baranem a Dyrektorem Jackiem Krakowianem. Pan Krakowian straszy redaktora wystąpieniem na drogę prawną za rzekome nazwanie Go Jackiem Strągiem. Czyżby Krakowian przyznawał się do tego pseudo? Jacek Krakowian zaprezentował sposób na pozyskanie środków dla dzieci. Jakoś nikt nie chce pomagać dzieciom z własnej kieszeni, tylko najlepiej aby to robić kosztem innych. Cytujemy przebieg całej polemiki pomiędzy dwoma panami.

"Jacek Krakowian: Panie Zbyszku proszę o konkrety, kto to jest Strong. Proszę o podanie imienia i nazwiska. To co Pan pisze to jakieś Pana wymysły nie mające nic wspólnego z rzeczywistością . Proszę o odpowiedź. Dzięki takim wpisom chętnie pomogę dzieciom, które potrzebują finansowej pomocy.,

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: Chciałbyś Pan ….

Jacek Krakowian: Widzę , że Pan jest bardzo odważnym mężczyzną. Jeszcze raz proszę o podanie nazwiska.

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści :

Jacek Krakowian: – próbuje ustalić to od czterech lat – a teraz jest Rodo – i niestety teraz jest jeszcze gorzej – sam Pan Wiesz jak Jest – niech Pan Wystąpi do Unii o immunitet i dyspensę dla mnie – to ustalę – kto to ….

Jacek Krakowian: I Pan jest mężczyzną . Ja pisze odważnie moje nazwisko Jacek Krakowian:. Czy Pan pisząc takie bzdury ma mnie na myśli . Panie Zbyszku trochę odwagi.

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: Pomijając , tego karierowicza Strąga i jego bezwstydne wciskanie do ….. oraz podstępny i zdradziecki charakter ; notabene rodem z najlepszych czasów KGB – mam do Pana Jacka Krakowiana ; jako Dziennikarz Lokalny pytanie – no parę pytań – zacznijmy od początku …. Pierwsze : co Pan zrobi , gdzie będzie Pan pracował gdy , po pierwsze , Burmistrzem zostanie np.Pan Witold Dominik , po drugie : czy to Prawda że się Pan nie boi takich zmian i na pewno nie utraci Pan Pracy , gdy do takiej zmiany w Kłobucku dojdzie ….Czy to prawda że tą kwestię ma Pan już załatwioną ….ciąg dalszy pytań , po uzyskaniu odpowiedzi na te powyżej …

Jacek Krakowian: Nie wiem czy śmiać się czy płakać po takim wpisie. Proszę Pana , niech Pan się o mnie nie martwi. Ja sobie poradzę. Cieszę się , że Pan wie kto to jest Strong. Dzieci będą szczęśliwe i trochę bogatsze.

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: – odpowiedz Pańska Moich Czytelników nie zadowala . Zarzuca mi Pan brak odwagi , a sam Pan jak czytamy daje przykład ….więc czekam na rzeczową odpowiedz ….

Jacek Krakowian: Odpowiedz Pan uzyska w sądzie za brednie,które Pan wypisuje.

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: Za zadanie pytania ???

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: Rodo jeszcze nie ogranicza pytań …

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści : Naradzie przeprowadzam z Panem , Panie dyrektorze wywiad ….

Jacek Krakowian: Zobaczymy co Pan powie w Sądzie . Są pewne granice normalności . Pan je przekroczył . Dzieci to będą duże pieniądze .

Jacek Krakowian: Niech Pan pisze dalej jako mitoman. Nawet Pan nie Wie o jakie pieniądze wystąpię dla dzieci . Dosyć tego.

Jacek Krakowian: Naruszył Pan moje dobra osobiste. Współczuje Panu.

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: – Panie Dyrektorze – nic u Pana nie naruszam … Pan jako pierwszy podjął polemikę , z mej strony nie padło stwierdzenie że Znany mi jest Wirtualny Jacek Strąg – ja tylko zadałem pytania do Pana z zachowaniem Pełnego Szacunku wobec Osoby Publicznej -a Pan mnie straszy Publicznie sądem

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: – najbardziej jest mi przykro że kolejny raz zostałem usunięty z grona znajomych

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: Panie Dyrektorze – Jacek Krakowian: – taki obrazek dla mnie to bardzo przykry widok , gdyż lubiłem zawsze Pana , a jak to sam Pan mawia ,, kto się lubi ten się czubi " … Jeśli Pana obraziły moje pytania to Serdecznie Przepraszam i proszę odpisać , postaram się po znajomości zmienić na inny zestaw

Jacek Krakowian: Ok. Proszę tylko o uczciwość o tym co Pan piszę.Mnie jest trudno obrazić, ale proszę o uczciwe pisanie. ??

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści : – ok. Panie Jacku – no to teraz polecę w ramach rekompensaty za to że , obraziłem Pana swymi głupimi dywagacjami , zadam Panu w uczciwy sposób parę pytań . Pierwsze – co stracą a co zyskają Kłobucczanie na zmianie Burmistrza ???

Jacek Krakowian: Obecny burmistrz jest Ok.

Jacek Krakowian: Jest bardzo pracowity i wymagający. Dużo robi dla Kłobucka i gminy.

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: Panie Jacku – Mieszkańcy Kłobucka z góry znali Pańską Odpowiedz , ona tak brzmi jak Pan Pisze – ale Mieszkańcy Oczekują ode mnie i od Pana odpowiedzi na jasno postawione pytanie, które brzmiało inaczej … Co zyskają a co stracą Mieszkańcy Kłobucka , rezygnując z Pana Burmistrza Zakrzewskiego na poczet nowo wybranego Pana Witolda Dominika …. Moje pytanie jest dla tego takie upierdliwe gdyż takich jak Ja ,, baranów " jest więcej …a jak to w biblii jest napisane ,, zbłąkane owce " ktoś musi przygarnąć …. Proszę swą wielozdaniową elokwentną wypowiedzią wskazać nam kierunek ….którędy do światła …

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści : Panie Jacku – Mieszkańcy Kłobucka z góry znali Pańską Odpowiedz , ona tak brzmi jak Pan Pisze – ale Mieszkańcy Oczekują ode mnie i od Pana odpowiedzi na jasno postawione pytanie, które brzmiało inaczej … Co zyskają a co stracą Mieszkańcy Kłobucka , rezygnując z Pana Burmistrza Zakrzewskiego na poczet nowo wybranego Pana Witolda Dominika …. Moje pytanie jest dla tego takie upierdliwe gdyż takich jak Ja ,, baranów " jest więcej …a jak to w biblii jest napisane ,, zbłąkane owce " ktoś musi przygarnąć …. Proszę swą wielozdaniową elokwentną wypowiedzią wskazać nam kierunek ….którędy do światła …????

Jacek Krakowian: Panie Zbigniewie, nie widzi Pan ile jest robionych inwestycji. Najtrudniejsza inwestycją jest chyba przebudowa targowiska, bardzo trudna logistycznie , ale jak widać wszystko idzie w dobrym kierunku.

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: To dopiero 10% odpowiedzi …. poproszę o pozostałą część …pozostałe 90%

Jacek Krakowian: Kierunek zmian i inwestycji jest bardzo dobry.

Jacek Krakowian: Wie Pan powiem Panu tak uczciwie podoba mi się to co robi burmistrz.

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: Ta Odpowiedz jest z kategorii za 1 punkt … Pana Panie Jacku na dużo dużo więcej stać ….pozostaje Panu jeszcze 89% odpowiedzi które którymi się Pan ze mną i z Kłobucczanami droczy – oj nie ładnie ….

Jacek Krakowian: Na dokładne odpowiedzi przyjdzie jeszcze czas. Pozdrawiam Panie Redaktorze.??

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści : Jest 20.51 – o tej godzinie to nawet dzieci z podstawówki spać nie chodzą …..

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści : …natomiast interesuje Mieszkańców Kłobucka odpowiedz Pańska w temacie – Co zyskają a co stracą gdy wybiorą nowego burmistrza …w tym przypadku rozważanym przez nas ; w tych Naszych polemikach ….

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: – bo zalety ,, w bardzo wąski sposób " Pan Panie Jacku ,, szeptem " wymienił …

Oczyma Mieszkańca Kłobucka – Opowieści Różnej treści: – proszę mi nie mieć za złe że tak drążę ten temat , ponieważ próbuję naprawić swój błąd gdzie , będąc źle doinformowanym , błądziłem we mgle – po to aby się ponownie nie zapuścić na manowce jestem jak ten – na tym filmie i ciągnie mnie do ,, sedna sprawy "

https://www.facebook.com/206909432832143/posts/862837590572654/"

 

Andrzej Zalski.

Comments

comments

Written by